U poslednjem kola prvensta Srbije za seniorke, ekipa Vračara odigrala je nerešeno sa ekipom Crvene Zvezde. U više nego zanimljivom meču ekipa Crvene Zvezde je bolje otvorila utakmicu i prvi period igre dobila rezultatom 3:2, u drugom periodu obe ekipe su postigle po jedan pogodak, da bi u poslednju četvrtinu ekipa Crvene Zvezde ušla sa dva gola prednosti. Već do polovine poslednje četvrtine naše devojke su došle do prednosti da bi se utakmica na kraju završila nerešenim rezultatom uz veliki aplauz punih tribina na bazenu S.R.O.C. Vračar. Zahvaljujući ovom bodu naše devojke su zadržale vodeću poziciju i sa prvog mesta ulaze u plej of gde će gostovati ekipama Vojvodine, Crvene Zvezde i Taša 2000.

Vračar – Crvena zvezda 8:8 (2:3, 1:1, 1:2, 4:2)

Bazen Vračar. Sudije: Ivanović i Srećković. Isključenja: Vračar 4, Crvena zvezda 7.

VRAČAR: Petrović, Popov, Plećaš, A. Milićević, Teodorović, Mitić 1, Gluščević 3, D.Milićević, Markov 1, Mandić, Miladinović 2, Trmčić, Ignjić, Nastić 1. Trener: Jović

CRVENA ZVEZDA: Lazić, Maksimović, Žukić, Rudić 1, Josifović, Novaković 3, Kaplarević 2, Damnjanović 2, Ilić, Zgonjanin. Trener: Ivković.